+90 (532) 446 76 15

Aslı Funda ERİŞKEN

asli
:

asliÖğretim Görevlisi, Eğitim Danışmanı, Kişisel Gelişim Uzmanı, Yazar

1972 İstanbul doğumlu, evli, bir kız çocuğu sahibi.

Aslı Funda Erişken İşletme eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra öğrenim hayatına Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans programında devam etmiştir.

İş hayatına dijital kart sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmada başlamış sonrasında mobil iletişim alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin değerli firmalarında aktif olarak görev almıştır. Bu dönem içerisinde Kültür Üniversitesi “Profesyonel Eğitimci” programını tamamlamış ardından iş yaşamına Eğitim Uzmanı olarak devam etmiştir. Tecrübe, eğitim ve bilgi birikimi sonrasında Yönetim Danışmanlığı yapmaya başlamıştır. Halen iş yaşamına Yönetim Danışmanı ve Eğitim Uzmanı olarak da devam etmektedir.

Yurt dışında eğitimlere katılmakta yenilikleri sürekli takip etmekte ve tüm bu tecrübe ve bilgi birikimini paylaşmak üzere Eğitim ve Yönetim Danışmanı olarak eğitimler vermektedir.

İletişim başlıca uzmanlık alanı olmakla birlikte; Görsel Satış ve Yaratıcılık, Müşteri İlişkileri, Stres Yönetimi, Kurumsallaşma Sürecinde Etkin Metodlar, Kurumsal İletişim, Halkla İlişkiler, Etkili Konuşma, Beden Dilinin Etkin ve Pozitif Kullanımı, İnsan Kaynakları İş Süreçleri, Etkili Mülakat Teknikleri, Motivasyon Teknikleri, Liderlik, Etkili Yazışma Teknikleri, Ekip Çalışması, Outlook Yönetimi ile E-posta da haberleşme etiği eğitimleri vermektedir.

Ayrıca Yönetici Asistanlığı eğitimlerinin ülkemizde de uygulama çalışmaları tarafından yapılmaktadır. Kurum içi ve genel katılıma açık eğitimler vermektedir.

Grup eğitimleri yanısıra birebir güzel konuşma üzerine de eğitimler uygulamaktadır.

Ulusal ve Uluslararası kongrelerde konuşmacı olarak bulunmaktadır.

Yönetim Danışmanlığını yaptığı firma ile telekomünikasyon projeleri çerçevesinde proje sunumlarını yapmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi Strateji Daire Başkanlığı, Eyüp İlçe Belediyesi, Tuzla İlçe Belediyesi, Sultanbeyli İlçe Belediyesi, Şişli İlçe Belediyesi, Sarıyer İlçe Belediyesi, Çankırı İl Belediyesi, Çekmeköy İlçe Belediyesi, Ümraniye İlçe Belediyesi, Esenyurt İlçe Belediyesi ile çalışmaları başarı ile sonuçlanmıştır.

Özel sektörde birçok kurumda uzmanlık alanında olan eğitimlerin uygulama çalışmaları ve danışmanlık hizmetlerini yapmaktadır. ASELSAN, Halk Bankası, TEB, Finansbank, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Türk Telekom, Akzo Nobel Kemipol, Mondial, Shell, Coco Cola, Abdi İbrahim, Kale Seramik, Dominos Pizza, Acıbadem Hastaneleri, DHL, Assistt, Elginkan Holding, Sere, Vefa Grup referanslarından örneklerdir.

Kamu sektöründe Ticaret Odalarında, Kalkınma Ajanslarında, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Kafkas Üniversitesi, Cumhuriyet Üniversitesi, Yedi Aralık Üniversitesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, KTÜ, Erzurum Üniversitesi, Muğla Üniversitesi, Kütahya Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Dokuz Eylül Üniversitesi, Babaeski Meslek Yüksekokulu, Ağlasun Meslek Yüksek Okulu gibi daha birçok üniversite, yüksek okullar ile meslek ve ticaret odalarında eğitimler vermiştir. Özel sektörde ise birçok kurum içi ve genel katılıma açık eğitimler vermiş ve vermektedir.

Tüm projeleri kapsamında konuşmacı olarak bulunduğu, projelerde yer aldığı kurum ve kuruluşlardan kendisine takdim edilmiş pek çok teşekkür belgesi ile fazlasıyla kendisine onurlandırılmış plaketleri bulunmaktadır.

Kişisel gelişim üzerine kaleme aldığı “Aşıklar İstasyonu” kitabı P Kitapçılık tarafından basılmıştır. D&R kitapçılık tarafından rafta bulunmaktadır.

Nobel Yayıncılık tarafından basılmış “Çağdaş Yönetici Asistanlığı ve Büro Yönetimi” kitabı bulunmaktadır. Kitap üniversite kütüphanelerine girmiştir. Türkiye de farklı Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarında ders kitabı olarak okutulmaktadır.

Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında GÜC Türkiye (Genç Üniversiteli Cevherler) ile eş zamanlı olarak Türkiye de doğudan batıya tüm üniversitelerde kongrelere katılmaktadır. Okan Üniversitesinde Etkin İletişim Teknikleri derslerinde öğretim görevlisi olarak da bulunmaktadır.

http://www.aslifundaerisken.com/