+90 (312) 231 30 67

Deniz Beyaz

Deniz Beyaz
: Deniz Beyaz

Anadolu Üniversitesi İşletme, AC akredite Profesyonel Koçluk (Bilgi Üniversitesi) ve ICF akredite ACSTH Profesyonel Koçluk (House of Human Danışmanlık) uzmanlık programlarının ardından, takip eden süreçte Nezaket, Protokol, Kişisel İmaj Yönetimi ve Uzman Eğitici eğitimlerini Dördüncü Boyut Akademide tamamladı.

Eğitmen ve profesyonel bir koç olarak bir yandan “öz disiplin, kişisel motivasyon ve yaşam felsefesinin keşfi gibi konularda sürece olduğu kadar sonuca da odaklanan bireysel koçluk çalışmaları ile diğer yandan grup koçluğu çalışmalarını yürütmektedir. Grup koçluğu çalışmaları, grup dinamiklerinin etkisiyle bireyin sahip olduğu öz algısı ile mevcut durumu ve amaçları doğrultusunda ulaşmak istediği algısı arasındaki gelişim alanları çalışmalarının merkezinde yer almaktadır.

Profesyonel ve sosyal yaşamda bireyin başarısını destekleyen imaj geliştirme ve yönetme alanında çalışmaları bulunmaktadır.

1993-2006 dönem aralığında özellikle lise ve üniversite öğrencilerinin desteklenmesi amacını taşıyan sivil toplum çalışmalarını yürütmüştür.

2006-2012 yılları arasında özel bir hukuk firmasında Operasyon yönetmenliği görevini sürdürmüştür.

2012-2013 yılları arasında House Of Human Danışmanlıkta Eğitim Koordinatörlüğü görevini sürdürmüştür.

ÇALIŞMA ALANLARI

İmaj danışmanlığı
Bireysel koçluk
Grup koçluğu
Algı Yönetimi
Kişisel farkındalık gelişimi
Zarafet ve görgü kuralları
Protokol ve Kurumsal Davranış adabı
Etkili iletişim
Beden dili
Çatışma yönetimi
Hedeflerle başarı konularında eğitmenlik