+90 (312) 231 30 67

Başkanın Mesajı

Argestar Danışmanlık Ltd. (ÇevikŞirket) 1996 yılında kurulduğundan bu güne müşterilerine hep bir “terzi” gibi yaklaşmış, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini analiz ederek taleplerini tam anlamıyla karşılayan ve talep edilenden daha fazlasını sunan bir yaklaşım sergilemiştir.

“Kitapta yazan” kalıp yaklaşımların ötesinde gerçekçi çözümler tasarlamak, bizim kurumsal karakterimiz olmuştur.

Bizi diğerlerinden ayıran çok önemli bir özelliğimiz var: İşimize beynimizin – birikimimizin yanı sıra yüreğimizi de koyuyoruz!.. Her şeyden önce, müşterilerimizi, onların duygu ve düşüncelerini anlamak için çaba harcıyoruz ve bu kapsamda Çalışkan, Enerjik, Verimli, İlerici, Kararlı; “ÇEVİK” Şirketiz.

Eğitim ve danışmanlık faaliyetlerine olan son dönemlerdeki artan ilgi şirketimiz açısından zorlu bir süreç olduğu kadar sonuçlarını gördüğümüzde kurumsal bir gurur kaynağı olmuştur. En önemli önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti, bizi olumlu yönde motive etmekte ve talepleri en iyi şekilde karşılayabilmek için çok ama çok çalışmamıza teşvik etmektedir.

Bizim için başarı, müşterilerimizin hakkı olan ve ancak birlikte yaratılabilen bir değerdir. Yönetim alanına yönelik birikimimizi paylaşıp aynı yolda “arkadaşlık” yapmak için varız. Sorunlarınızı sorunumuz olarak algılayıp kaynağını araştırmak, her ihtiyacınıza yönelik eğitim, danışmanlık ve araştırma hizmetleri sunmak, bu bağlamda süreçlerinizi birlikte geliştirebilmek için varız. Bu varlığımızı da sizinle paylaşmaya hazırız.

Başarılı geleceği birlikte kurgulamak dileği ile…

Dr.Mahmut Naci ÇUHACI