+90 (532) 446 76 15

Hakan Ömer Gider

Screen Shot 2018-12-11 at 21.03.40
: Hakan Ömer Gider

Hakan Ömer Gider, ‘Satışçının Antrenman Notları’, ‘Satış Bir Çocuk Oyunudur’, ‘Nasıl Satış?’ ve ‘4S Satış Sarpa Sarınca Saçmalamaları’ İsimli kitapların yazarı, satış ve pazarlama danışmanı ve satış eğitimcisidir.

Lisansını Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Üretim Yönetimi ve Pazarlama Ana Bilim dalında tamamlamıştır.
Halen St. Clements Universitesi’nde Endüstri Psikolojisi üzerine doktora yapmaktadır.
Profesyonel kariyerinde Etsu, TURYAP, CNR Fuarcılık, Hisar Çatal Kaşık şirketlerinde çalışmıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, Arel Üniversitesi gibi saygın kurumlarda Satış Yönetimi, Müzakere Teknikleri, Tüketici Davranışları ve Perakendecilik Yönetimi konularında dersler vermiştir.

Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Mezunlar Derneği ve EGED Ekonomi Gazetecileri Derneği üyesidir.

Expo Channel’da "Expo İşletme" isimli iş dünyası programını hazırlayıp sundu. Çeşitli internet sitelerinde, gazete ve dergilerde satış ve pazarlama konusunda köşe yazıları yayımlanmaktadır.

Değişik eğitim, danışmanlık şirketleri ile işbirliği halinde seminer ve danışmanlık hizmetleri veren Hakan Ömer Gider Evli ve bir kız babasıdır. En sevdiği hobisi eğitim amaçlı skeçler yazmak ve onları sahneye koymaktır.